Witajcie w moim świecie – Vera Wang

Od 20 lat robi z modą cuda. Poznaj przepis projektantki na życie w dobrym stylu. Jak zmieniła się moda ślubna, odkąd zaczęłaś projektować? 20 lat temu w centrum uwagi była ceremonia ślubna, nie panna młoda. Przy całej tej pompie, etykiecie, religii zakładała dorosłą wersję komunijnej sukienki. Teraz dla każdej kobiety jest to jej oscarowa noc. Największa zmiana, jaka zaszła w modzie w ogóle?

Perfumy Vera Wang kupisz tutaj

Światem kręci styl casual. Nie nosisz wyłącznie swoich projektów, co wpadło ci ostatnio w oko? Jestem pewna, że kupię coś fajnego z kolekcji Ricka Owensa. Kurtki Martin Margiela zawsze robią wrażenie wolę je od marynarek. No i jest jeszcze moja nieustannie powiększająca się kolekcja jedwabnych T-shirtów. gdy potrzebujesz czegoś seksownego, wybierasz. Cokolwiek od Azzedine Alaja.

Moje córki lubią Intermix, Topshop i American Apparel. Równie chętnie sięgają po rzeczy z mojej kolekcji dla Kolii s, jak i linii autorskiej, tej z butiku”. Kochasz jedzenie niemal tak samo jak modę czy też najnowsze perfumy Vera Wang.

Czego nigdy nie umiesz sobie odmówić? Ale gdy zapraszam gości do domu, razem gotujemy klasyczną kuchnię chińską: żeberka, pierogi, homara po kantońsku, smażony ryż. Brzmi to jak jedzenie zamawiane na wynos, ale mi zawsze poprawia nastrój. Co masz w swoim iPodzie? Nic! Nie mam iPoda. Nie chcę się rozpraszać jeszcze bardziej, niż już jestem. Poza tym, jeśli w ogóle mam wolny czas, wolę czytać.

Na urlop pakuję trzy książki:„The Summer We Read Gats-by” Danielle Ganek, biografię Madame Chiang Kai-shek autorstwa Laury Tyson Li i scenariusz mojego przyjaciela [restauratora] Michaela Chow. Wyjeżdżasz w jakieś wyjątkowe miejsce? Tak, w magiczne. Mój mąż i dzieci nigdy tam jeszcze nie byli. I nie mogę się doczekać włoskiego jedzenia!Co jest najlepszą i najgorszą stroną starzenia się? Najlepsza strona to mądrość. Hal Rubenstein na dobranoc „Chińczycy wierzą, że sen ma właściwości regenerujące, ale to te produkty są moją tarczą obronną przed upływem czasu”.