Unowocześniony Huawei P10

Smartfony należą współcześnie do tego typu urządzeń, bez których trudno byłoby wyobrazić sobie codzienne funkcjonowanie. Są nie tylko niezbędne, ale także poza walorami użytkowymi wyróżniają się estetycznym wykonaniem.

Kolory, procesy, wykończenia
Nowe smartfony z linii P – poza standardowymi kolorami – będą dostępne w odcieniach Dazzling Blue oraz Greenery, przy czym specjalny wariant zieleni został uznany za Pantone 2017 Color of the Year. W celu uzyskania oryginalnych wersji kolorystycznych Huawei wykorzystał następujące procesy i wykończenia.

Modele Greenery, Rose Gold, Mystic Silver, Graphite Black i Prestige Gold posiadają matową barwę, ponieważ poddano je piaskowaniu. W przypadku Dazzling Blue i Dazzling Gold uzyskano na powierzchni miniaturowe piramidki dzięki diamentowym szlifom. Natomiast w Ceramic White końcowy efekt został osiągnięty poprzez zastosowanie polerowania na wysoki połysk.

Huawei P10 a innowacyjne rozwiązania technologiczne
Charakterystyczną nowością smartfona Huawei P10 jest nie tylko przeniesienie czytników linii papilarnych z tylnego panelu na przód smartfonów, ale także umieszczenie pod ekranami sensorów biometrycznych, które nie zostały wbudowane w przycisk Home.

Huawei P10 to najnowszy produkt, który został wyposażony nie tylko w mocniejsze baterie, ale także w podwójny aparat. Innowacją jest zastosowanie w Huawei P10 Leica Style Portraiture, co z jednej strony ma zaowocować trójwymiarowym rozpoznawaniem twarzy, z drugiej natomiast automatycznym dopasowywaniem oświetlenia. Huawei P10 posiada unowocześnione funkcje łączności. Jest to system antenowy 2 x 2 Wi-Fi MIMO oraz technologia Huawei HiGeo.

Jednym z najnowszych, zyskujących coraz większą liczbę fanów smartfornów jest Huawei P10, co znajduje uzasadnienie zarówno w jego parametrach technicznych, jak i w eleganckim wyglądzie. Chociaż pierwsze spojrzenie na Huawei P10 może być kojarzone z poprzednimi wersjami, to jednak proponowany przez Chińczyków nowy smartfon różni się od nich pod kilkoma względami.

Dodaj komentarz