Świat graczy Fortnite wywrócił się do góry nogami

komputer PC
Epic przenosi klasyczną bitwę royale do następnego rozdziału z nowymi funkcjami na nowej wyspie.

Z niecierpliwością oczekiwany: świat Fortnite po raz kolejny zmienił się na zawsze po kolosalnym wydarzeniu w grze, które zamknęło rozdział 2 i zapoczątkowało początek rozdziału 3. Gracze biorący udział w wydarzeniu mogli oglądać to wszystko w czasie rzeczywistym jako UFO, zombie, a nawet Duane „The Rock” Johnson najechali wyspę gry.

Fortnite, jedna z największych i najpopularniejszych gier z gatunku battle royale, przechodzi kolejną dużą aktualizację. Wprowadzenie nowego rozdziału wzbogaci grę o nową zawartość, postacie, mechanikę i fabułę. Zmiana została zapoczątkowana wydarzeniem na żywo w grze, które zmieniło oblicze kultowej mapy gry.

Podobnie jak czarna dziura z poprzedniej części gry, gracze Fortnite unoszą się nad gigantycznym oceanem po wczorajszym wydarzeniu. Gracze oczekują, że ta grafika przetrwa do oficjalnej aktualizacji, kiedy wszystko, od nowych map po nowe umiejętności i interakcje postaci, będzie dostępne dla graczy w grze.

L Jedną z najważniejszych zmian jest sama wyspa w grze. Dosłownie odwraca się w wydarzeniu w grze. Podobnie jak wcześniejsze wyspy Athena i Apollo z rozdziałów 1 i 2, wyspa Artemis z rozdziału 3 została zaprojektowana tak, aby zapewnić graczom dodatkowe funkcje, w tym nowe punkty szczególne (POI), zdarzenia pogodowe i nie tylko oraz dziką przyrodę.

Oprócz nowego obszaru gry, rozdział 3 zapewni graczom nową mechanikę gry, która może fundamentalnie zmienić sposób gry. Jak oficjalnie ogłoszono w rozdziale 3, Epic gracze będą mogli ślizgać się i kołysać na mapie. Gracze mogą również korzystać z obozów, w których mogą leczyć i odzyskiwać broń i przedmioty ukryte w poprzednich meczach.

Zgodnie z oczekiwaniami, wydanie nie będzie kompletne, chyba że wybierzesz spośród dużej liczby nowych grywalnych postaci. To ogłoszenie jest również następstwem poprzedniego przecieku, który dostarczył widzom najnowszych informacji dodanych do Rozdziału 3, takich jak Spider-Man, Marcus Phoenix, Gears of War Kait Diaz i postać Duane’a Johnsona „The Foundation”. Odgrywał ważną rolę w wydarzeniach na żywo.

Krążą pogłoski, że dzisiaj ukaże się nowy rozdział, ale firma Epic nie ogłosiła oficjalnie dostępności aktualizacji ani premiery pierwszego sezonu „Unturned”.

Dodaj komentarz