Perfumy Gucci

Guccio Gucci
Jeśli chodzi o perfumy Gucci dla kobiet, zdecydowanie sztandarowymi zapachami tej firmy są: Rush (który doczekał się kolejnej edycji w postaci Rush 2) i Guilty. Na czym polega wyjątkowość tych perfum? Oba zapachy przeznaczone są dla kobiet zdecydowanych, pewnych siebie i nie bojących się wyzwań.

Z zapachów tych pewność siebie niemal emanuje, więc nie są one dla szarych myszek, choć niektóre użytkowniczki pewnie właśnie dzięki tym perfumom poczuły, że wyszły z cienia.

Gucci Guilty

Guilty przez swój orientalno-kwiatowy charakter jest bardzo kobiecy i niezwykle zmysłowy, ale z powodzeniem można go stosować na co dzień i nie tylko na wieczór. Zawiera takie nuty zapachowe jak mandarynka, różowy pieprz, brzoskwinia, bez, geranium, ambra, paczula.

Gucci Rush

Rush natomiast wyróżnia się już swoim nietypowym czerwonym opakowaniem, a zapach, który się w nim kryje, jest tak samo nieszablonowy, niektórzy uważają, że bezczelny, a nawet nieco wulgarny, ale właśnie w tym tkwi jego urok. Należy do zapachów mocnych, jak większość perfum Gucci, kwiatowo-orientalnych.