O marce Tommy Hilfiger

Tommy Hilfiger jest marką odzieży męskiej Mainline od 2012 roku, a jej najnowsza wersja przygotowana na jesień 2017 roku jest już dostępna online. Kolekcja jesień / zima obejmuje dzianiny, koszulki polo, koszule, dżinsy i odzież wierzchnią – wszystkie z nich są zgodne ze zwykłym, eleganckim stylem odzieży.

Tommy Hilfiger

Sama marka powstała w 1985 roku, kiedy to amerykański projektant mody Hilfiger otrzymał wsparcie, aby stworzyć własną markę odzieży męskiej, która zyskała reputację jednego z najbardziej obiecujących projektantów mody w Nowym Jorku. Niemal od razu marka stała się tak popularna, że ​​dziś jest jedną z najbardziej znanych amerykańskich marek na całym świecie i jest sprzedawana w ponad 90 różnych krajach na całym świecie.

Perfumy marki Tommy Hilfiger kupisz tutaj

Dalsza ekspansja doprowadziła do powstania sub-marek, w tym Hilfiger Denim oraz asortymentów damskich i dziecięcych. Obecnie produkują wszelkiego rodzaju przedmioty od odzieży sportowej, perfum, biżuterii, zegarków po akcesoria i wyposażenie domu, dzięki czemu są porównywalne z innymi amerykańskimi potęgami, takimi jak Ralph Lauren, które są uważane za markę stylu życia, a nie tylko modową.

Przez ponad 30 lat Tommy Hilfiger przyniósł światu klasyczny, wyluzowany styl amerykański, który nie przestaje być elegancki, młody i modny. Jego marka stała się jedną z wiodących postaci w rosnącej popularności odzieży w stylu preppy, która charakteryzuje się takimi butami jak koszule i chinosy.

Najnowsze kolekcje zawierają wiele klasycznych przedmiotów, takich jak slim fit pique polo i koszule Oxford, ale ma także nowoczesny charakter, szczególnie w nowych kurtkach bombowych.

Kiedy po raz pierwszy pojawili się na scenie modowej w latach 80., słynnie prowadzili kampanię reklamową w stylu „wypełnij luki”, która śmiało rzuciła wyzwanie widzom, by zidentyfikować „4 wielkich amerykańskich projektantów dla mężczyzn”, z których jeden został nazwany kryptograficznie nadchodzący Tommy Hilfiger. Uwaga, jaką otrzymała ta reklama, sprawiła, że ​​marka wbiła się w światło reflektorów i skutecznie sprawiła, że ​​stały się one nocnym sukcesem.

Ideologia Tommy’ego Hilfigera zawsze polegała na nadaniu klasycznemu spojrzeniu i historycznie popularnym wzorom nowoczesnego, świeżego wyglądu, a jego zamiłowanie do tego przyczyniło się do wzrostu marki na skalę globalną i rozpoznania jako tradycyjna amerykańska marka odzieżowa. Przez lata wykorzystywał wschodzące gwiazdy w muzyce, takie jak Britney Spears i Lenny Kravitz w reklamach z lat 90., aby pomóc im stać się pionierami w branży.