Marka Christian Dior

Christian Dior
Klasyczna elegancja – tak możemy określić markę Dior. Christian Dior, otwierając swój dom mody zapoczątkował nowy styl, który cechował się wyrafinowaniem i elegancją, a który pokochały miliony.

Po wielkim sukcesie, przyszedł czas na wypróbowanie swojego talentu w sprzedaży perfum. To właśnie wtedy na rynek zostały wprowadzone, jakże znane i cenione do dziś perfumy Christian Dior. Pierwsze i ponadczasowe Miss Dior, do dziś królują na toaletkach znanych gwiazd międzynarodowych.

Każdy flakon perfum jest swoistym dziełem sztuki, kryjącym w sobie wszystko to czego pragną Dior, połączył on elegancję ze zmysłowością, pasję z delikatnością jednocześnie nie bojąc się nowatorskiego połączenia zapachu. Dior udowodnił, że perfumy mogą stać się sztuką w ich noszeniu, każdy zapach, niepowtarzalnie nadaję charakteru naszej kreacji, staję się symbolem wyrafinowania i bogactwa.

Marka Dior, to nie tylko perfumy, to styl życia wyznaczający nowe ścieżki w świecie elegancji. Każdy zapach prowokuje do odkrywania zawartej w nim zmysłowości, przy czym pozostawia pewną dozę tajemniczości.

Dodaj komentarz