Jaki sweter wybrać

Kiedy przychodzą chłodne dni często stawiamy na swetry, które idealnie dodają nam ciepła. Wiele kobiet uważa jednak, że swetry dodają zbędnych kilogramów. Aby jednak nie wyglądać w swetrze zbyt grubo wystarczy postawić na sweter o odpowiednim fasonie. Jeśli chcemy optycznie nieco wysmuklić naszą sylwetkę możemy sięgnąć po długi sweter.

Długości takich swetrów są jednak różne. Warto wybrać więc taką długość, która sięga aż za kolana. Swetry takie na ogół szyte są z rzędem wielu niewielkich guziczków. Warto ich jednak nie zapinać. Jeśli jednak już musimy go zapiąć warto zrobić tylko na jeden, góra dwa guziczki, które znajdują się zaraz pod biustem. Aby wyglądać jeszcze szczuplej pod taki sweter warto założyć bluzkę, która ma kolor ton w ton ze swetrem.

Takie jednokolorowe zestawienia są idealne dla kobiet, które chcą coś ukryć. Jeśli takie panie chcą nosić intensywną czerwień to tylko w takich jednolitych zestawieniach. Na przykład czarna bluzka uwydatniłaby to, co kobieta chce ukryć. Taki sweter można śmiało nosić z jeansami typu rurki. Takie spodnie nie będą zbędnie poszerzać. Warto jednak pamiętać o tym aby takie zestawy nosić z butami na wysokim obcasie. Jeśli naszym problemem nie jest zbyt duży biust możemy na szyi zawiesić duży wisior, który ożywi strój i doda mu niepowtarzalnego charakteru.