Happy Chopard Lemon Dulci – nowe perfumy

Happy Chopard Lemon Dulci

Dom mody Chopard wprowadza parę wspaniałych, kuszących, pysznych i świeżych nowych perfum dla kobiet: Happy Chopard Lemon Dulci i Felicia Roses. Te dwa cudowne nowe zapachy składają się z orzeźwiających nut, bukietu pachnących cytrusów i nut słodkich. Happy Chopard Lemon Dulci, jak nazwa inspiruje, są perfumami, o zapachu słodko-świeżym stworzonym z cytrusowej skórki i orzeźwiających / naturalnych nut.

Wszystko, co jest świeże, żywe i cytrusowe, jest koniecznością, szczególnie dla mnie. Osobiście uwielbiam wszystko, co odnosi się do odświeżającego aromatu, a także posiada czysty i odważny zapach. Werbena i cytryna to jedna z moich ulubionych nut, które tworzą doskonały zapach, szczególnie w gorące słoneczne dni. Perfumy są tworzone przez perfumiarza Dora Baghriche Arnaud.

Happy Chopard Lemon Dulci otwiera świeże cytrusowe akordy bergamotki, mandarynki, cytryny, imbiru, jabłka, kwiatu pomarańczy, słodkiego mango i świeżego ogórka. Podstawa leży na drzewnej podstawie i orzeźwiającej nucie mięty. Butelka oceniana wzrokowo wygląda na minimalistyczny design, ale z wyraźnymi i atrakcyjnymi jaskrawymi kolorami. Cytryna Dulci Choparda wygląda drogo i nowocześnie, podobnie jak jej bezcenna biżuteria.

Happy Chopard Lemon Dulci jest dostępny w 40 i 100 ml wody perfumowanej.

Informacja o perfumach
Marka Chopard
Perfumy dla kobiet
Wydanie 2018 rok
Perfumiarz Dora Baghriche-Arnaud

Nuty głowy
Bergamota
Imbir
Cytrynowy
Mandarynka
Shiso Leaf

Nuty serca
Jabłko
Ogórek
Mango
kwiat pomarańczy

Nuty bazowe
Mennica
Nuty drzewne