Guerlain Baiser de Russie

Guerlain Baiser de Russie

Dom mody Guerlain wprowadził na rynek perfumy dla kobiet Baiser de Russie – „hołd dla bogactwa tradycyjnej rosyjskiej cyganerii”. Perfumy Guerlain Baiser de Russie, opisywane są jako owocowo kwiatowe o drzeworytach, które mogą zadowolić promienne, energiczne kobiety.

Jest to ultra kobiecy zapach z rzadkimi i eleganckimi nutami, dzięki którym kobieta jest niezapomniana. Guerlain Baiser de Russie należy do słynnej i luksusowej kolekcji Les Parisiennes.

Perfumy Guerlain kupisz tutaj https://www.e-perfumy.sklep.pl/guerlain-c-986.html

„Igły sosnowe, jaśminowe i żurawinowe łączą się w owocowe piżmowe kwiatowe i ultra kobiece perfumy, które odzwierciedlają bicie serca, które bije w rosyjskiej stolicy”.

Guerlain Baiser de Russie to piękny i bardzo imponujący zapach łączący świeżą bergamotkę, śliwkę, igłę sosny i absynt wraz z płatkami jaśminu, kwaśną i słodką żurawiną. Baza uspokaja się na drewnianej warstwie z drzewa sandałowego, fasoli Tonka, karmelu i słodkiej wanilii. Sama butelka perfum jest po prostu cudowna i przyciągająca wzrok ze względu na jasnozielony kolor i umieszczone na niej piękne ozdoby. Guerlain Baiser de Russie poświęcona jest Rosji.

Informacje

Zapach damski
Publikacja 2018 rok

Nos Thierry Wasser

Nuty zapachowe
Absynt
Bergamota
Cytryna
Śliwka
Żurawina
Jaśmin
Karmel
Drzewo Sandałowe
Ziarna tonka
Wanilia
Białe piżmo

Zapach Guerlain Baiser de Russie jest dostępny w opakowaniu o pojemności 125 ml wody perfumowanej.