DIOR Sauvage-Eau de Parfum

Christian Dior Sauvage

Jak pachnie Christian Dior Sauvage Eau de Parfum ?

Perfumy otwierają się wraz z charakterystyczną eksplozją cytrusów, która sprawia, że ​​woda jest tak wyraźna. Rzeczy wydają się bardziej żywe, soczyste i bardziej uderzające, a fala lśniącej bergamotki tworzy dekadencki świeży plusk. Papryka Sichuan z wody toaletowej czuje się obecna, dodając ziarnistą przyprawę, która zapewnia musowanie, a także szarość, która zapewnia dodatkową warstwę wyrafinowania.

Ta koncentracja jest mniej dzika i bardziej dostojna niż sugeruje nazwa. W miarę rozwoju Wild Hippopotamus wędruje przez znane terytorium – skalista kraina lawendy i ambroksanu, tworząc swobodne powietrze, które jest rośliną zielną i mineralną. Tam, gdzie rzeczy się różnią, dodaje się wanilię, fałszywą nutę, która zmienia Sauvage na zupełnie inną ścieżkę. Kiedy człowiek wchodzi w zasuszoną pustynię, ogarnia orientalne ciepło. Podnosi przyprawę i lawendę, ale także zapewnia kontrast, dzięki czemu szorstkość pieprzu i świerzość cytrusów świecą poprzez zestawienie ukierunkowanej przyprawionej wanilii. Wszystko to jest niezwykle subtelne, dopracowane i wyrafinowane.

Mogę potwierdzić, że perfumy Dior Sauvage Eau de Parfum jest tak samo przystojny, uprzejmy i wytrzymały jak woda toaletowa, jednak wydaje się, że po prostu daje więcej wszystkiego. Perfumy są bardziej uderzające i mają bardziej wytrzymały, skalisty charakter, ale mają również dodatkowe ciepło, które nadaje nowej elegancji charakterystyce całości. Eau de Parfum stawia „dzikość” w „Sauvage”, pracując jako bardziej wyrafinowany odpowiednik Eau de Toilette. Żałuję, że nie była to świetna ewolucja dla tych, którzy kochają Sauvage i chcą dalej badać te tematy, lub jako doskonały wybór dla każdego, kto chce inteligentnego mężczyzny ze świeżością i ciepłem. Dzikość tutaj to dualność renegata, która pozwala uzyskać zapach, który obdarza was oboje.

Nuty zapachowe
Głowa: Bergamot
Serce: lawenda, pieprz syczuański, anyż i gałka muszkatołowa
Baza: ambroksan i wanilia