Aparat natychmiastowy Polaroid Now+

aparat fotograficznt polaroid
Polaroid Now został wydany w zeszłym roku. Natychmiastowy aparat przypominający aparat Polaroid z lat 70. z kilkoma najnowszymi ulepszeniami. Wygląda na to, że Polaroid Now Camera zdołał zobaczyć, jak Polaroid ogłosił dziś i wypuścił kontynuację.

Nowy aparat (zwany Polaroid Now) oferuje te same możliwości natychmiastowego robienia zdjęć, co jego poprzednik, ale tym razem fotografowie mają więcej opcji, aby ich zdjęcia były wyjątkowe.

Wynika to, przynajmniej częściowo, z połączenia z aplikacją Polaroid. Tak, aparat nadal jest aparatem analogowym, który wykorzystuje film natychmiastowy, ale teraz możesz połączyć się z aplikacją Polaroid, aby zaoferować więcej trybów fotografowania. Użytkownicy mogą znaleźć w aplikacji wiele trybów fotografowania, w tym malowanie światłem, podwójną ekspozycję i tryb ręczny. Aplikacja oferuje również tryby priorytetu przysłony i statywu. To pomaga fotografom robić zdjęcia z głębią ostrości i długimi czasami ekspozycji, mówi Polaroid.

polaroid

Jeśli chcesz uzyskać czysto analogowe wrażenia, Polaroid jest wyposażony w 5 zatrzaskowych filtrów obiektywu, które umożliwiają dodawanie nowych efektów do zdjęć bez konieczności zamykania aplikacji. Wszystkie pięć soczewek zawiera specjalne filtry winietowania w kolorze czerwonym i światła gwiazd oraz filtry w kolorze pomarańczowym, niebieskim i żółtym.

Polaroid zapewnia, że ​​podstawowe funkcje z oryginalnego Now są również dostępne w Now. Standardowe funkcje, o których mówi Polaroid, obejmują autofokus, dynamiczną lampę błyskową i samowyzwalacz dla staromodnych selfie. Jak pokazano w trybie statywu aparatu, Polaroid Now jest również wyposażony w statyw. Polaroid

wygląda jak świetne ulepszenie dla tych, którzy potrzebują więcej opcji natychmiastowego fotografowania. To powiedziawszy, przy 1
9,99 USD warto wspomnieć, że Now kosztuje nieco więcej niż 99 USD u poprzednika. Ten aparat jest dostępny w skali szarości i czerni i bieli na stronie Polaroid.

Dodaj komentarz